Prečo práve DuoLife?

Duolife Chlorofil - energy all day

Prečo práve DuoLife? Od detstva som nijako nemala rada lieky akéhokoľvek druhu. Je jedno či to boli antibiotiká alebo vitamíny. Bŕŕŕ…nič pre mňa. Ako som rástla a dospievala, uchyľovala som sa čoraz viac k alternatívnej medicíne. Áno, čajík od babičky, bylinky od mamičky a “zaručene pomáhajúce” domáce lektvary od susedky. Kým som bola ešte doma, vždy sa našlo niečo na to, čo ma práve trápilo. Keď som začala cestovať po svete, bylinky do cestovného kufra nesmeli a domáce medicínky taktiež. Jedna známa si zo sebou doniesla zmes bylín na upokojujúci čaj zo svojej domoviny – juhoamerickej krajiny – a služobný pes na letisku z nej nevedel oči spustiť. Pri prehliadke totiž vysvitlo že čo je legálne v jednej krajine, v inej už nemusí byť. Milá Rosa mala so sebou mimo iného sušené rastlinky konope – marihuany. Keďže to ozaj bola čajová zmes a vystrašená dievčina nevedela čo sa deje, iba jej bola odobraná a dostala upozornenie aby nabudúce takéto prípravky so sebou nenosila.

Tak keď som potrebovala niečo na namáhané hlasivky, musela som do lekárne. Niekedy som dostala sirup, niekedy tabletky. Raz som objavila homeopatickú lekáreň a odvtedy som užívala tieto zázračné pilulky – sú úžasne malé – na cmúľanie. Už som si kúpila toľko vitamínov čo po expirácii skončili v koši len preto, že boli obrovské a nešli mi dole krkom. Po týchto mojich potulkách po svete som niekedy našla aj tekuté vitamínové prípravky. Bolo ich však iba pár a väčšinou sa predávali iba miestne. Pred skoro dvoma rokmi som prerušila moje cestovanie pre celosvetovú pandémiu.

Zostala som doma tak ako väčšia časť populácie a chránila sa ako sa len dalo – sedením pred televízorom, varením a trávením času s rodinou. Až som jeden krásny marcový deň sprevádzala manžela na lekársku prehliadku a dva dni neskôr sme obaja ochoreli. Pili sme čajíky, ovocné šťavy a dodržiavali prikázaný režim. Po 2 týždňoch sme boli ozaj vysilení. Nemala som energiu na domáce práce, nič ma nebavilo. Začali mi vypadávať vlasy a bolieť ma zuby. Vtedy mi jedna známa na diaľku poradila tekuté vitamíny DuoLife. Za dva mesiace som zobrala pár super vyzerajúcich fliaš. Po Keratíne mi znova začali rásť hustejšie a silnejšie vlasy, Vitamín C mi rozjasnil tvár a Chlorofil dodal energiu. O jeden zub som síce aj tak prišla, ale s olejom Liquid Gold to už teraz nehrozí. Každý deň si dám “štamperlík” mojich tekutých vitamínov a mám energiu na celý deň. Chutia prevažne ovocne – Chlorofil je mätový, ale nemusela som ho ani držať v chladničke, voda s ním mi v lete v aute vydržala celý deň a neskysla – a skladujú sa po otvorení v chladničke. Ale sú prírodné, cerifikované a majú krásny dizajn. Už len čakám kedy sa otvorí prvý Zdravý Bar a budú tam ráno ku káve podávať aj “štamperlíky” zdravia.

Tieto dary prírody treba využiť. Tekutá forma vitamínov je super aj pre deti. Dá sa im to do čaju a vypijú. Ani nemusia vedieť čo tam je. Stačí že mamička namiešala. DuoLife mi robí deň krajší. Od rána do večera. V kaderníckom salóne už ponúkajú tieto farebné fľašky tiež a tekutý Collagen ide ako teplé rožky na raňajky. Skúste to aj vy, tekuté vitamíny pre každého a na každý deň.

Hospitality expert willing to help you to reach your goals. Author of eBook about service and hospitality From Zero to Hero and How to get a dream job. More on
Komentáře

Přidat komentář

Your email address will not be published.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.