Môj príbeh 

 Získaj prácu snov

Objav to najlepšie pre svoj biznis.

Servis zákazníkom 

Ži svoje sny.

 

Follow your dreams

A takto to začalo...

Dobrý deň, volám sa Linda a som odborník a tréner/ coach/ na služby zákazníkom . Som žena, ktorá žije svoje sny. Mojou úlohou je poskytovať klientom zážitok. Každý podnik si chce zákazníkov udržať a získať nových.

O hostí a zákazníkov sa treba starať od prvej do poslednej chvíle. Aj po odchode starostlivosť pokračuje. Toto je moja vysnívaná práca, ktorá mi poskytla príležitosť cestovať po celom svete, učiť sa v najlepších reštauráciách a hoteloch a dávať tieto skúsenosti ďalej. Aj Vy sa môžete posunúť a získať si zákazníkove srdce a peňaženku.

Začalo sa to niekde v mojom detstve. Snívala som o diaľkach, bielych plážach a modrom mori. Tiež v mojom sne bola krokodília farma na Kube. Trávila som dlhé zimné večere snívaním o tom, aké to raz bude. Po nežnej revolúcii som mala ešte väčšiu nádej že sa mi moje sny splnia.

 

Začnite snívať

Bola som šťastná študentka ktorá bola presvedčená že so vzdelaním bude mať lepší život. Vyštudovala som strednú školu ktorú som si vybrala a vysokú na ktorú ma prijali. A bola to pre mňa nuda. Snívala som že budem letuškou. Vždy pekne oblečená a s úsmevom na tvári - presne taká akú som videla v katalógu v mamkinej práci.

Ale nestalo sa. Za letušky brali iba dievčatá vyššie ako 165 cm! A tu sa môj sen skončil ešte skôr ako sa začal...

Začala som sa špecializovať na spoločné stravovanie a cestovný ruch. Vtedy dávno som ani netušila čo to je. Po skončení školy som sa zamestnala v Americkom súťaživom pracovnom prostredí. A to bola bomba! 

To čo som sa doteraz naučila bola iba troška v porovnaní s tým čo na mňa čakalo.Nové pravidlá, cudzí jayzk, iná kultúra atď. Bola som sama a stratená.Musela som sa učiť a hlavne rýchlo.

Poplakala som si. Telefonáty s rodičmi sa uskutočňovali raz do mesiaca, nebolo veľmi o čom hovoriť. ALE - zvládla som to! Preto dnes sa chcem s vami podeliť o skúsenosti a vedomosti. Inormácie prídu k vám možno práve do obývačky kde ste pohodlne usadnený v kresle.

Keď som hľadala informácie na internete, nebolo tam toho veľa. Začala som rozmýšľať ako to celé napísať a zostaviť aby sa mladá generácia nebála zodpovednosti a postarala sa o seba sama. Získať prácu snov je jednoduhšie ako si myslíte. Práca snov vám dáva slobodu myslenia, slobodu podnikania a slobodné ja.

Starostlivosť o zákazníka nie je ľahká, ale s pomocou a skúsenosťami je možné dosiahnuť všetky ciele.

eBooky vám poskytnú spôsob, ako sa orientovať v základoch služieb, pohostinnosti a potrieb zákazníkov. Nájdete to, čo je najlepšie. Môžete zlepšiť svoj profesionálny a osobný život. To je všetko na vás.

eBooky objasňujú kde začať, rôzne techniky a rady. Na konci budete určite vedieť čo je vašou vysnívanou prácou, ako si budovať a udržať zákazníkov a ako môžete uspieť v tom, čo robíte.

Toto je začiatok ako si žiť svoje sny !!!

 

Customer service on cruise ship

Niekoľko tipov ako to funguje:

  1.  eBook zdarma – Ako získať prácu snov
  2.  eBook Dobrý,Lepší,Najlepší v ňom objavíte tajomstvo služieb
  3. na stránke www.worldoflinda.sk nájdete blog, webináre,videá a iný hodnotný obsah zdarma, môžete sa inšpirovať a začať si plniť svoje sny
eBook Ako získať prácu snov