PRÍBEH NÁMORNÍKA

Príbeh námorníka

Vždy ste chceli vedieť, aký je život posádky na palube výletnej lode a čo si posádka skutočne myslí? Príbeh námorníka je všetko, čo chcete a potrebujete vedieť. Teraz sú zodpovedané podrobnosti, na ktoré ste boli vždy zvedaví a otázky, na ktoré ste sa chceli opýtať. Všetko od začiatku pokračuje najzaujímavejším uvedením života posádky, skúseností a skutočných príbehov pre vás. Príbeh námorníka je pre všetkých - hostí, posádku aj tých, ktorí sú len zvedaví alebo premýšľajú o plavbe.

  • HOSTIA
    Najdôležitejší element plavieb. Bez nich nie je loď, bez nich nie posádka.
  • NÁMORNÍCI
    Majú prácu snov. Cestujú po svete a ešte za to majú zaplatené. Najdôležitejší sú však pre nich hostia a to, aby sa cítili dobre a hlavne vrátili sa späť.
  • VÝLETNÉ LODE
    Dovolenka snov. Ale ako je to v skutočnosti? Ako sa námorníci správajú k hosťom a opačne? eBook je tu s celým príbehom.
Výber obsahu eBooku

O čom sa tu vlastne píše?

Nuž o všetkom, čo sa dá na výletnej lodi zažiť a s čím sa určite stretnete. Ako námorník určite a ako hosť väčšinou. 

A toto je výletná loď .

O eBooku napísali:

Text knihy Príbeh námorníka je skvostný. Podrobne a detailne popísaný život na lodi, vtipne, bez nadsádzok a umelých prikrášlení, napriek tomu veľmi pútavý a živý. Bavila som sa skvele. V knihe nechýba téma, ktorá by bola z lode vynechaná, vidieť, že tam autorka knihy strávila veľkú časť života a pri písaní knihy postupovala systematicky a s prehľadom. Určite by som prijala viac fotografií z lode, tiež fotky destinácií, o ktorých sa píše, ale je mi jasné, že rozsahom by bola kniha už encyklopédiou. 🙂 Dúfam, že neprezradím vopred, ak poviem, pri ktorých pasážach som sa musela naozaj nahlas smiať. Bolo to pri zvykoch jednotlivých skupín turistov, ktoré autorka popisuje, a vďaka tomu som si presne dokázala predstaviť všetky tieto skupiny, ako jedia, komunikujú i fungujú. Ďalšia "pecka" boli otázky pre posádku, fakt perfektné. Knihu odporúčam všetkým, ktorí sa na výletnú loď chystajú, všetkým, ktorí tam ísť túžia, ktorí už na výletnej lodi boli, i všetkým, ktorí majú radi literatúru o cestovaní, reálnu, vtipnú, a ktorá je zážitkom na každej strane. Klobúk dolu, kniha je úžasná a verím, že zaujme tisíce čitateľov.
Petra Adamcováwww.cestujsrdcom.sk
Prekvapilo ma s čím všetkým si posádka výletnej lode musí prejsť a čo všetko rieši. Bol som pár krát už na rôznych plavbách, závisí to však celé od hostí na palube. Odporúčam, bavil som sa.
Cesar SobalbarroPrenajímateľ domov na Kostarike
Martina Majchrovičová
Na lodi som síce ešte dovolenku netrávila, ale po prečítaní eBooku určite pôjdem. Posádka to niekedy nemá ľahké, ako každá iná práca na svete. Sú ďaleko od domova a rodiny, zvládajú stresové situácie s nadhľadom a cestujú. Inšpirovala som sa na dovolenku.
Martina MObchodná projektová manažérka
Kniha Příběh námořníka je nabitá informacemi o provozu celého plovoucího města. Je vhodná jak pro zájemce o práci na lodi, tak i pro lidi, kteří přemýšlí o trošku jiném způsobu dovolené. Odpovídá na všelijaké otázky o pracovním i osobním životě na lodi a popisuje, jak to na lodi funguje. Pro zájemce o dovolenou na lodi nabízí pohled do života obyčejných profesí na neobyčejném místě a ukazuje, že víc než kde jinde záleží na lodi na každém námořníkovi a jeho perfektně odvedené práci. Autorka se práci na lodi věnovala několik let a snažila se napsat o životě a práci na lodi všechno, co ví. Díky tomu je kniha napsána velmi osobitým stylem a autorce se podařilo popsat tento způsob života do posledních detailů.
Marie LangováFyzioterapeut