WORLD OF LINDA - všetko o službách, cestovnom ruchu a snoch.

Vitajte vo svete služieb a cestovného ruchu.Web je práve o tom ako byť úspešný a najlepší v odvetví kde ľudský faktor je ten najdôležitejší. Viac o mne tu:

Servis stôl

Na tejto stánke máte možnsť dozvedieť sa viac o službách, úspechu a ako to vo svete cestovného ruchu chodí. Mám pre vás eBooky z ktorých si vyberiete to, čo vás zaujíma, články na blogu o rôznych témach a možnosť zapojiť sa do unikátneho nového programu cestovateľov sveta kde máte možnosť cestovať za menej a spoznávať tak viac.

Či už ste majiteľom alebo pracovníkom v  službách, cestovnom ruchu alebo vlastne v akomkoľvek odvetví, máte možnosť objaviť to čo už dávno viete , len sa to vo vás doteraz skrývalo. Práca a podnikanie v službách je najmä o ľuďoch. Preto je dôležité nájsť tých správnych do partie. Zamestnancov alebo partnerov. Ponúkam tiež konzultácie ako zvýšiť efektivitu, obrat a celkovo výnosnosť prevádzky.

Linda vystupovala aj s manželom v rádiu Regina v programe o úspešných Slovákoch žijúcich v zahraničí. Záznam rozhovoru nájdete tu:

Linda a Herickson